top of page
![](https://static.wixstatic.com/media/feb26a_138461b00a3e422cac8002fbec967a8e~mv2.jpg/v1/fill/w_95,h_71,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/feb26a_138461b00a3e422cac8002fbec967a8e~mv2.jpg)
![Asset 62.png](https://static.wixstatic.com/media/feb26a_9307bd4fc8da41e2a3c3f3f017b17893~mv2.png/v1/fill/w_185,h_155,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/Asset%2062.png)
אז נפגשות?
בזום או פנים אל מול פנים, בחוגי בית, מיטאפים או הרצאות פתוחות לציבור, אנחנו מדברות על מנהיגות נשית, בטחון, חינוך, עסקים ואקטיביזם בכל רחבי הארץ.
רוצה לארח מפגש או להציע רעיון לפעילות? כתבי לנו!
מוזמנת להצטרף לכל אחת מהפעילויות שלנו
- 28 ביולי 2024, 17:30 – 18:30הבית של בונות אלטרנטיבה במודיעין, מליבו סנטר, עמק דותן, מודיעין מכבים רעות, 71701, ישראלמי היא הקיפודה ברכותינו? למה קוראים לה כך? ואיך בא ספר לעולם? הסופרת והמאיירת תהילה גולדברג תספר את ספרה "הקיפודה ברכותינו מחכה לגשם" ותגלה לנו איך בא ספר לעולם, עם הסיפורים שמאחורי היצירה והסברים מרתקים על תהליך ההדפסה ופעילות יצירת קיפודים (מעניין גם למבוגרים :-) ) לגילאי גן חובה עד כתה גי
- 29 ביולי 2024, 20:00 – 21:30הבית של בונות אלטרנטיבה במודיעין, מליבו סנטר, מעל הסופר, עמק דותן, מודיעין מכבים רעות, 71701, ישראלמוזמנות למפגש אור והשראה עם סיגל קראוניק ניצולת הטבח בבארי ואלמנתו של אריק קראוניק ז"ל, אחד ההרוגים הראשונים של מלחמת השבעה באוקטובר. איך למצוא כוחות ולהצליח לדמיין עתיד גם לאחר האסון הגדול? הנחה לשתי חברות ביחד - עד 3 ימים לפני ההרצאה * רוב התשלום להרצאה יועבר לסיגל כסיוע לשיקום חייה ומשפחתה. *
- 05 באוג׳ 2024, 18:00 – 19:00הבית של בונות אלטרנטיבה במודיעין, מליבו סנטר, עמק דותן, מודיעין מכבים רעות, 71701, ישראלהרצאה על טיפול והצלה של גורים של חיות בר, מינקות ועד להשבה לטבע הישראלי. עינת מטלון, מנהלת מרפאת הספארי וממקימי בית החולים לחיות בר בספארי תספר תפקידה המרתק, ועל פרויקט חיים של עבודה עם חיות בר, ההרצאה מלווה בתמונות נפלאות וסרטונים מרתקים של מגוון בע"ח מתאים לגיל 10 ומעלה
bottom of page